Ukrainian Association of Plastic
Reconstructive and Aesthetic Surgeons

Авторський майстер-клас Іллі Слюсарєва з естетичної, функціональної закритої ринопластики

Авторський майстер-клас Іллі Слюсарєва з естетичної, функціональної закритої ринопластики
10 червня 2017 року в медичному центрі ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» під патронатом Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ) відбулася грандіозна подія- авторський майстер-клас Іллі Слюсарєва з естетичної, функціональної закритої ринопластики.
Подія дійсно унікальна, адже в гості до ошатної красуні Полтави приїхали наші колеги, провідні фахівці в галузі пластичної естетичної хірургії з самих різних куточків України- з Києва, Одеси, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Запоріжжя.
Захід зібрав під куполом операційної аж 36 лікарів- пластичних хірургів, що практикують естетичні операції носа.
З приивітальним словом до фахівців звернулися Президент ВАПРЕХ, д.мед.н., професор Пінчук Василь Дмитрович, головний хірург Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради, к.мед.н., Дубинський Микола Вікторович.
Директор, головний лікар медичного центру ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії», лікар- дерматовенеролог вищої категорії, Слюсарєва Леся Федорівна щиро привітала всіх учасників майстер- класу, розповіла про хірургічну та наукову діяльність Іллі Юрійовича Слюсарєва, хірурга з 25-річним стажем роботи в пластичній хірургії.
А розпочався симпозіум з лекції завідувача відділенням хірургії медичного центру ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії», хірурга вищої категорії, сертифікованого член а ВАПРЕХ, кандидата медичних наук Слюсарєва Іллі Юрійовича «Формування піраміди носа з правильним носо-лобним та носо-лицевим кутами за допомогою авторського остеотома».
В рамках майстер класу Іллею Юрійовичем Слюсарєвим успішно було проведено 4 естетичних ринопластики з присутністю колег в операційній, адже це дуже важливо- слідкувати за умілими руками хірурга не на екрані монітора, а бути учасником «живої» хірургії!
Саме учасниками «живої» хірургії стали досвідчені пластичні хірурги – Денищук Павло Андрійович та Пірус Володимир Петрович.
Патлажан Геннадій Ігорович успішно модерував практичну частину майстер-класу своїми змістовними запитаннями та коментарями ходу оперативного втручання.
Ще довго не будуть вщухати оплески умілому досвідченому хірургу, Іллі Юрійовичу Слюсарєву, адже проведений майстер-клас – захід високого професійного, практичного, наукового рівня, і проведений він саме в нашому чарівному місті Полтава, яку всі ми-полтавці дуже любимо!

Ще раз хочеться щиро подякувати всім колегам за чудову нагоду поспілкуватися та обмінятися досвідом.

Find a plastic surgeon

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Действительный член
Сертифицированный член
Почетный член
banner
banner

CONTACTS

Association address:
32B, Hlybochitsky St., off.164 Kiev, 04050 UKRAINE
Phones:

Contact Us

   
Authorization
*
*
Password generation