Ukrainian Association of Plastic
Reconstructive and Aesthetic Surgeons

Українська Міжнародна Мамологічна Конференція “Сучасні аспекти лікування раку молочної залози. Що потрібно і чого не потрібно робити”

22-23 червня 2018 року в Києві відбудеться 4-а Українська Міжнародна Мамологічна Конференція – Сучасні аспекти лікування раку молочної залози. Що потрібно і чого не потрібно робити. До участі в конференції запрошені відомі в світі експерти з питань онкопластичної та реконструктивної хірургії молочної залози, клінічної та радіаційної онкології (К. Андрее, С. Маккалі, С. Помпеї, М. Хамді, М. Шефлан, Д. Глігоров, Я. Белкасемі та ін..)

Конференція організована спільно із Подільським Регіональним Центром Онкології та Всеукраїнською Асоціацією Пластичних, Реконструктивних та Естетичних Хірургів.

Це буде форум, де можна максимально відкрито та докладно обговорити проблеми хірургічної онкомаммології в контексті онкопластичної хірургії.

Ми хочемо освітити найбільш гострі та контроверсійні питання ведення пацієнток з раком молочної залози, представити  відеопрезентації різноманітних варіантів онкопластичних та реконструктивних операцій з можливістю докладного та зацікавленого обговорення за участю експертів.

Запрошуємо всіх, хто займається лікуванням раку молочної залози, взяти участь в роботі конференції!

Реєстрація, докладна інформація, список доповідачів та програма доступні на сайті конференції. www.oncoplastic-surgery.com.ua.

Find a plastic surgeon

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Действительный член
Сертифицированный член
Почетный член
banner

CONTACTS

Association address:
02125 Kyiv, str. Peter Zaporozhets, 26. Department of kombustіology and plastic surgeons NMAPE im.P.L.Shupyk UAPRAS;
Phones:

Contact Us

   
Authorization
*
*
Password generation