Ukrainian Association of Plastic
Reconstructive and Aesthetic Surgeons

EASAPS press release

Декілька тижнів тому європейський науковий орган по контролю за якістю медичних послуг та медичними пристроями опублікував рекомендації, щодо уникнення використання імплантатів AllerganBiocell у відповідь на можливість виникнення такого явища‚ як анапластична великоклітинна лімфома пов’язана із імплантатами молочних залоз- Breast Implant Associated Anaplastic Large Cell Lymphoma (BIA-ALCL).

Європейська асоціація товариства естетичної пластичної хірургії (EASAPS) – це огран, який представляє європейські національні товариства естетичної пластичної хірургії,підготував прес-реліз на цю ситуацію.

EASAPS та інші наукові товариства у галузі пластичної хірургії у всьому світі зосереджують увагу на такому явищі як анапластична великоклітинна лімфома пов’язана із імплантатами молочних залоз (BIA-ALCL) протягом більше 5 років. Коли пацієнт приймає рішення щодо операції будь-якої імплантації та імплантації молочних залоз зокрема, слід керуватися науковими доказами, а не емоціями.

З огляду на всі наукові дані про BIA-ALCL, доступні за станом на грудень 2018 року, EASAPS робитьтакі висновки:

• BIA-ALCL – це надзвичайно рідкісна ситуація, яка діагностується і лікується.
• BIA-ALCL виникає у жінок, які в певний момент пройшли операцію по збільшенню грудей текстурованими імплантатами.
• Текстуровані імплантанти все ще можуть використовуватись як у косметичних, так і в реконструктивних випадках, щоб забезпечити найкращі результати та найменший ризик ускладнень.
• Інформація про BIA-ALCL повинна бути включена до передопераційної інформації будь-якого пацієнта, який готується на операцію по збільшенню грудей за допомогою текстурованих імплантатів.
• На основі існуючих даних – нема показань для профілактичного видалення вже установлених текстурованих імплантатів молочних залоз.
• EASAPS не має даних, щоб підтримати заборону будь-яких сертифікованих імплантатів грудей, що використовуються в Європі.
• Пацієнтам із грудними імплантатами без будь-яких симптомів не потрібно нічого робити, окрім регулярних контрольних оглядів.
• Спонтаний набряк молочної залози або долі молочної залози має бути обстеженим пластичним хірургом або іншим лікарем.
• Конкретні рекомендації щодо використання текстурованих / гладких імплантатів можуть відрізнятись між різними європейськими країнами на основі рекомендацій їхніх органів охорони здоров’я.
Пластичні хірурги, повинні дотримуватися рекомендацій національних асоціацій, доки міжнародний консенсус не буде досягнутий та реалізований.

22 Європейські товариства пластичних хірургів з 20 країн підтримали ці висновки. Міжнародне співробітництво з іншими товариствами та країнами залишається актуальним.

Ми будемо постійно оновлювати інформацію для пацієнтів і наших колег.

Find a plastic surgeon

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Действительный член
Сертифицированный член
Почетный член
banner
banner

CONTACTS

Association address:
32B, Hlybochitsky St., off.164 Kiev, 04050 UKRAINE
Phones:

Contact Us

   
Authorization
*
*
Password generation